onet.pl sport



Przegląd Sportowy

Patronat medialny





 

Łukasz Różański (10-0, 9 KO) ciężko pracuje nad swoją formą przed bardzo ciekawie zapowiadając się walką z Izuagbe Ugonohem (18-1, 15 KO). Pojedynek pięściarzy będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night #7 w Rzeszowie.

- Można powiedzieć, że zamieszkałem na sali treningowej. Od kilku tygodni przychodzę na treningi po dwa razy dziennie i daję z siebie wszystko. Pracujemy na sali treningowej znajdującej się tuż obok stadionu Stali Rzeszów, gdzie odbędzie się gala - mówi pięściarz ze stolicy Podkarpacia.

Przed najbardziej wymagającym rywalem w swojej zawodowej karierze, Różański postawił na mocnych sparingpartnerów. Formę podopiecznemu trenera Mariana Basiaka pomagali do tej pory szlifować m.in. Amerykanin Michael Hunter, Krzysztof Zimnoch oraz zawodnik MMA Szymon Bajor.

- Izu to wymagający rywal, dlatego te przygotowania są trochę inne w porównaniu z poprzednimi pojedynkami. Teraz trenujemy jeszcze mocniej, niż wcześniej. Będę gotowy w tej walce na wszystko: na techniczny boks i wymiany ciosów półdystansie - zapowiada Różański.

Podczas gali KBN 7 dojdzie także do bardzo ciekawie zapowiadającej się walki o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem i Markiem Matyją. Kibice zobaczą także w akcji utalentowanego Fiodora Czerkaszyna, którego czeka najtrudniejszy test w zawodowej karierze. Umiejętności 23-latka sprawdzi groźny Australijczyk Wes Capper.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie >>