onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Łukasz Różański (10-0, 9 KO) robi wszystko, żeby 6 lipca być w życiowej formie. Na gali Knockout Boxing Night #7 w Rzeszowie, boksujący w wadze ciężkiej 33-latek zmierzy się z Izuagbe Ugonohem (18-1, 15 KO).

Pięściarz ze stolicy Podkarpacia już dwa tygodnie temu rozpoczął sparingi przed najtrudniejszym pojedynkiem w swojej karierze. Różański nie chce jednak zdradzić nazwisk zawodników, którzy pomogą mu w budowaniu formy przed starciem z "Izu".

- Nie czekałem ze sparingami zbyt długo. Już dwa tygodnie temu je rozpocząłem i mogę powiedzieć, że forma jest coraz lepsza. Nie chcę mówić z kim sparuje, to pozostanie moja tajemnica. To odpowiedni zawodnicy pod ten pojedynek - mówi Różański.

- To moja pierwsza i mam nadzieję, że nie ostatnia walka na tym poziomie. Izu będzie wyzwaniem sportowym, na pewno jest bardzo dobrym pięściarzem, ale nie chcę też za dużo mówić o jego umiejętnościach. Wszystko wyjdzie w ringu - zapowiada ulubieniec rzeszowskich fanów sportów walki.

Różański to aktualnie jeden z najpopularniejszych sportowców Podkarpacia. Wspierany głośno przez swoich kibiców pięściarz do tej pory w widowiskowym stylu kończy niemal wszystkie pojedynki. Tylko jeden jego rywal wytrzymał pełen dystans. Różański nokautował m.in. byłego mistrza Europy Alberta Sosnowskiego oraz Michaela Sprotta, byłego rywala Anthony'ego Joshuy.

Podczas gali KBN 7 dojdzie także do bardzo ciekawie zapowiadającej się walki o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem i Markiem Matyją. Kibice zobaczą także w akcji utalentowanego Fiodora Czerkaszyna, którego czeka najtrudniejszy test w zawodowej karierze. Umiejętności 23-latka sprawdzi groźny Australijczyk Wes Capper.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie >>