onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Doświadczony Brytyjczyk Michael Sprott (42-28, 17 KO) będzie najprawdopodobniej rywalem boksującego w kategorii ciężkiej Łukasza Różańskiego (8-0, 7 KO) podczas gali KnockOut Boxing Night #2, która odbędzie się 2 czerwca podczas Kongresu Sportów Walki w Rzeszowie.

Sprott to były mistrz Unii Europejskiej, zwycięzca turnieju Prizefighter oraz pretendent do tytułu mistrza Europy. W swojej karierze wygrywał m.in. z Dannym Williamsem, Audleyem Harrisonem, Brianem Minto czy Martinem Roganem. Anglikmiał także okazję boksować m.in. z Kubratem Pulewem i Anthonym Joshuą.

Dla Różańskiego będzie to drugi tegoroczny występ. Wyrastający na specjalistę od szybkich nokautów rzeszowianin w lutym wygrał przed czasem z Andrasem Csomorem, z kolei w ubiegłym roku 32-latek zakończył karierę Alberta Sosnowskiego, stopując go już w pierwszej rundzie.

Główną atrakcją podkarpackiego wieczoru z boksem będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (54-4-1, 38 KO) z Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). Obaj pięściarze słyną z nokautującego ciosu, a sam pojedynek zapowiada się jako jedno z najlepszych sportowych zestawień, jakie w ostatnich latach widzieli polscy kibice na galach organizowanych nad Wisłą.

W Rzeszowie kibice zobaczą w akcji także m.in. Pawła Stępnia, Fiodora Czerkaszyna oraz Przemysława Zyśka. Galę pokażą na żywo kanały TVP Sport oraz TVP 1.

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>

Komentarze   

+5 #1 MLJ 2018-05-18 17:01
Facet przegrał z Marcinem Siwym, to nawet już nie Journeyman, to jest bum..
Różański go znokautuje..
+4 #2 Chocolatito 2018-05-18 17:23
To już większym wyzwaniem byłby Danny Williams i też można pięknie napisać, że Różański zmierzy się z pogromcą Tysona. Jak gość ma się sprawdzać to Nascimento byłby ciekawy przynajmniej nie przyjedzie po oklep lub Bacurin też nie robi za worek.
+3 #3 Curtis 2018-05-18 17:35
Zredagowane tak, że mogłoby się wydawać, że Łukasz stoi przed życiowym wyzwaniem decydując się na walkę ze Sprottem, a w rezultacie będzie to walka z bumem, który nie powinien dostać licencji nawet w Kazachstanie. Ok, Różański mimo swojego wieku jest jednak na początku swojej przygody z zawodowym boksem i możliwe, że to odpowiedni rywal na ten etap i mam nadzieję, że walka będzie miała podobny przebieg jak ta z Sosnowskim. Jednak stawianie go w świetle jako ciekawego rywala, bo 11 lat temu wygrał z Harrisonem, albo że walczył z Joshuą jakby w tej walce miał cokolwiek do powodzenia to trochę mydlenie kibicom oczu. Zwłaszcza tutaj, gdzie osoby aktywnie się udzielające jednak mają jakieś pojęcie o boksie w Polsce i na świecie. Borek słusznie niedawno powiedział, że w Polsce kibic boksu robi się coraz bardziej świadomy i już go nie satysfakcjonuje , że może w ogóle obejrzeć jakąkolwiek walkę. Plus za to, że tych gal jest teraz naprawdę dużo i można dowolnie wybierać i je porównywać.
#4 Curtis 2018-05-18 17:36
P.S. Redakcjo, mam nadzieję że tym razem nie usuniecie mojego komentarza tylko za to, że nie zgadzam się do końca z Waszą retoryką :) Szacunek dla Was, bo robicie tutaj dobrą robotę, ale pewne rzeczy bez echa tu nie przejdą :)
+3 #5 Monstar 2018-05-18 17:40
Mogli mu dac "Pogromce Wildera" - Zimnocha
+5 #6 wirtualny bak 2018-05-18 18:16
Cytuję Monstar:
Mogli mu dac "Pogromce Wildera" - Zimnocha


A jakby wygrzebali z emerytury Rossa Puritty to by można było napisać, że "pogromca Władymira Kliczko".
+3 #7 Hezychasta 2018-05-18 18:46
Cytuję MLJ:
Facet przegrał z Marcinem Siwym, to nawet już nie Journeyman, to jest bum..
Różański go znokautuje..

Ale jak to fajnie brzmi: "Były rywal Joshui". Laik mógłby odnieść wrażenie, że Różal już drepcze Antkowi po piętach albo już prawie sięga go drapakiem po plecach. :lol:
+1 #8 wirtualny bak 2018-05-18 19:37
Cytuję Hezychasta:
Ale jak to fajnie brzmi: "Były rywal Joshui". Laik mógłby odnieść wrażenie, że Różal już drepcze Antkowi po piętach albo już prawie sięga go drapakiem po plecach. :lol:


No z byłym rywalem Anthony'ego Joshuy to walczy Wach lub Izu bo Molina i Breazeale byli pretendentem do pasa
#9 kreve 2018-05-18 20:00
2 tygodnie przed walką a dopiero znaleziony przeciwnik? To jak ma niby przyjechać przygotowany? Po takim czasie, przyjedzie postać ze 2-3 rundy, dla pozoru wyprowadzi jakiś atak, a potem się sam położy jak Silgado z Główką.
#10 Slimfast 2018-05-18 21:06
Bylego rywala Vitalija Kliczki już ma, teraz były rywal Josuhy, nastepny bedzie byly rywal Lennoxa Lewisa- Michael Grant :oops:
#11 Thrawn 2018-05-18 22:57
Cytuję Slimfast:
Bylego rywala Vitalija Kliczki już ma, teraz były rywal Josuhy, nastepny bedzie byly rywal Lennoxa Lewisa- Michael Grant :oops:


Masz na myśli pogromcę Andrzeja Gołoty?

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze