onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Ruszyła sprzedaż biletów na Kongres Sportów Walki, który odbędzie się w dniach 1-2 czerwca w Rzeszowie. Częścią tego wydarzenia będzie pokazywana w Telewizji Polskiej sobotnia gala KnockOut Boxing Night #2.

Główną atrakcją podkarpackiego wieczoru z boksem będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (54-4-1, 38 KO) z Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). Obaj pięściarze słyną z nokautującego ciosu, a sam pojedynek zapowiada się jako jedno z najlepszych sportowych zestawień, jakie w ostatnich latach widzieli polscy kibice na galach organizowanych nad Wisłą.

- Durodola jest w stanie znokautować w każdym momencie. Dodatkowo zdarza mu się walczyć nieczysto, więc trzeba będzie się bardzo pilnować. Przede mną wyzwanie i zrobię wszystko, żeby mu sprostać - zapowiada Włodarczyk, który w swojej karierze toczył aż dwanaście walk o mistrzostwo świata.

W Rzeszowie kibice zobaczą w akcji także m.in. Pawła Stępnia, Fiodora Czerkaszyna, Przemysława Zyśka oraz boksującego w kategorii ciężkiej rzeszowianina Łukasza Różańskiego. Galę pokażą na żywo kanały TVP Sport oraz TVP 1.  

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze