Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Już wkrótce na zawodowych ringach zadebiutuje należący od kilku lat do krajowej czołówki boksu olimpijskiego Michał Olaś. Pięściarz z Warszawy będzie rywalizował w gronie profesjonalistów w limicie kategorii junior ciężkiej.

Olaś podpisał kontrakt menadżerki z Tomaszem Turkowskim, a na razie do swoich walk będzie przygotowywał się w Legia Fight Clubie pod okiem Pawła Kłaka. Pierwszą zawodową walkę Olaś mógłby stoczyć już pod koniec czerwca, ale będzie to uzależnione od jego ewentualnego udziału w turnieju kwalifikacyjnym do olimpiady w Rio de Janeiro. Te zawody mają się odbyć na początku lipca w Wenezueli.

- Chciałbym stoczyć jedną lub dwie walki na rozgrzewkę, a potem chętnie zaboksuję z takimi zawodnikami jak Nikodem Jeżewski czy Paweł Kołodziej. Od dłuższego czasu mam okazję do sparingów z zawodowcami i wiem, ile jeszcze czeka mnie pracy - komentuje Olaś.

Olaś ma za sobą także występy w lidze World Series of Boxing, gdzie reprezentował barwy drużyn z Włoch i Polski. Pięściarz kilkukrotnie stawał również na podium amatorskich mistrzostw Polski.