Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Gerard Ajetovic (27-14-1, 13 KO) okazał się zdecydowanie zbyt trudnym przeciwnikiem dla niedoświadczonego jeszcze na ringach zawodowych Michała Gerleckiego (11-1, 6 KO). Polski "półciężki" nie był w stanie poradzić sobie z szybkością i wyszkoleniem technicznym rywala i z dziewięciu pierwszych starć swoją wyraźniejszą przewagę zaznaczył tylko w jednym. W dziesiątej rundzie Ajetovic dwukrotnie rzucił Gerleckiego na matę. Po wznowieniu akcji Serb ponowił atak, a sędzia ringowy zdecydował się na przerwanie nierównego boju.

Robert Świerzbiński (15-4-1, 3 KO) jednogłośnie wygrał na punkty z Sebastianem Skrzypczyńskim (11-12-2, 5 KO). Po dziesięciu odsłonach sędziowie punktowali 97-93, 98-92, 100-90.

Mateusz Rzadkosz (2-0, 0 KO) po bardzo kontrowersyjnym werdykcie pokonał niejednogłośnie na punkty Ivana Murashkina (2-1-1, 1 KO). W przekroju pojedynku pięściarzem wyraźnie lepszym był Białorusin, jednak sędziowie punktowali 58-57, 58-56 i 55-59.

W pojedynku w kategorii ciężkiej Marcin Brzeski (6-0, 4 KO) zastopował w czwartej rundzie Władimira Letra (5-5, 2 KO). Przed przerwaniem pojedynku Letr lądował na deskach cztery razy.