Michał Żeromiński (8-2, 1 KO) po bardzo dobrej w swoim wykonaniu walce łatwo pokonał na punkty Ivo Gogosevicia (10-10-1, 5 KO). Sędziowie punktowali zgodnie 60-54, 60-54, 60-54.

Nie udał się powrót na ring po 14-miesięcznej przerwie Krzysztofowi Cieślakowi (22-6, 7 KO). "Skorpion" przegrał niejednogłośnie przez decyzję techniczną (57-58, 57-59, 58-57) z Oszkarem Fiko (12-11, 9 KO). Pojedynek został przerwany w szóstej rundzie, po tym jak Fiko po przypadkowym zderzeniu głowami doznał głębokiego rozcięcia skóry na czole. Do momentu zastopowania walki Cieślak ustępował rywalowi szybkością i choć szedł do przodu, zbyt często dawał się trafiać.

Nikodem Jeżewski (10-0-1, 5 KO) zwyciężył jednogłośnie na punkty Tomislava Rudana (3-4-1, 0 KO). Startujący w dywizji junior ciężkiej bokser z Kościerzyny był bardzo bliski rozstrzygnięcia walki przed czasem pod koniec szóstej, odsłony, jednak rywal po podniesieniu się z maty zdołał przetrwać do ostatniego gongu. Sędziowie punktowali 60-53, 60-53, 60-53.

W pojedynku kategorii ciężkiej Marcin Siwy (11-0, 5 KO) zastopował w drugiej rundzie Vjekoslava Bajicia (9-11, 3 KO). Dla Siwego był to pierwszy występ po podpisaniu kontraktu z grupą Tymex.

Boksujący w wadze super lekkiej Michał Leśniak (2-0, 1 KO) pokonał przez techniczny nokaut w drugim starciu Janosa Vassa (7-16-1, 6 KO), w drodze po wygraną czterokrotnie posyłając rywala na deski.