Patronat medialny


 


Z początkiem 2015 roku oficjalnie swoją działalność na bokserskim rynku zakończyła grupa NG Promotions. Utworzona w październiku 2010 roku przez Łukasza Głowackiego i Marcina Najmana grupa na polskim rynku przetrwała równe 4 lata organizując serię imprez pod szyldem "Fight Night".
 
Ostatnia gala, która odbyła się 25 października 2014 roku nosiła nazwę nazwę "Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson - Pożegnanie" i była ona związana nie tylko z pożegnaniem legendarnego pięściarza Andrzeja Gołoty, ale również pożegnaniem imprez z serii "Fight Night" organizowanych przez promotorów grupy NG Promotions.
 
- Obecny format tej serii został wyczerpany i myślę, że wspaniałym zamknięciem tego cyklu była organizacja pożegnalnej walki Andrzeja Gołoty. Ten event był dopełnieniem ciężkiej pracy oraz serca, którego nie brakowało zarówno mnie, jak i wszystkim, którzy pomagali przy tworzeniu wydarzenia tego formatu oraz wcześniejszych imprez - powiedział Łukasz Głowacki.
 
Rozwiązanie grupy NG Promotions nie oznacza jednak zakończenia aktywności na rynku sportów walki pomysłodawcy założenia poprzedniej grupy Łukasza Głowackiego.
 
- Każdy idzie w swoją stronę i zaczyna pracować na swój rachunek. Miło było stworzyć coś od podstaw i przez lata budować coś zupełnie nowego, ale zamknięcie tego etapu było nieuniknione. Kończy się projekt o nazwie grupa NG Promotions i czas na nowe wyzwania. Marcin poszedł w swoją stronę, ja idę w swoją. Nadszedł czas na nowe otwarcie i realizacje zupełnie nowego projektu, o którym od jakiegoś czasu myślałem. Dziś nie chciałbym zdradzać szczegółów, ale mogę zapewnić, że będzie on skierowany do jeszcze większego grona kibiców, niż było to do tej pory - powiedział Łukasz Głowacki.