Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Snarski- Kto wie, może jeszcze wrócę na tę jedną walkę - zastanawia się Dariusz Snarski (32-31-2, 6 KO), który w niedzielę oficjalnie pożegnał się z ringiem zwycięskim pojedynkiem z Krzysztofem Cieślakiem, a  dziś dowiedział się, że chętnie na swojej kwietniowej gali w Katowicach zobaczyłby go w akcji Tomasz Adamek(43-1, 28 KO).

- Na dzień dzisiejszy nie podjąłem jeszcze żadnych wiążących decyzji, ale w tej chwili nie myślę o powrocie na ring. Tym bardziej, że nie otrzymałem jeszcze żadnej konkretnej oferty i w planach mam wyłącznie obiecany Darkowi Michalczewskiemu sparing na imprezie jego fundacji  - mówi "Snara", dodając jednak: - Faktycznie trudno rozstać się ze sportem, gdy jeszcze jest się w gazie. Walka na gali Tomka Adamka to niewątpliwie wielkie wyróżnienie i przy dobrej gaży, mógłbym się skusić, by jeszcze raz założyć rękawice.

Video. Snarski posyła na deski Cieślaka >>

Dariusz Snarski wczoraj skończył 42 lata. Na zawodowym ringu zadebiutował w maju 1998 roku. Od tamtej pory stoczył 65 profesjonalnych pojedynków. Wcześniej jako amator między liny wychodził 296 razy.


Snarski posyła na deski Cieślaka
http://www.youtube.com/watch?v=nLlOfsz4q6Y{jcomments on}