Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

ChruślickiCzołowy zawodnik wagi superciężkiej w Polsce Jacek Chruślicki trenujący na co dzień w klubie Golden Team Nowy Sącz pod okiem Jerzego Galary, który jest także trenerem zawodnika wagi super średniej Andrzeja Sołdrę przeszedł na zawodowstwo.

- Osiągnąłem pierwszy cel, jaki sobie postawiłem, czyli dostanie się do grupy zawodowej – mówi Jacek Chruślicki – Kolejnym jest wygrywanie kilku dobrych walk, a co będzie potem czas pokaże. Chciałem z tej strony podziękować promotorowi Ryszardowi Skórce, który mi zaufał i zaprosił do współpracy.

- Jacek to wielki talent – dodaje Jerzy Galara – Jednak ze względu na sytuacje w polskim boksie amatorskim, mam tu na myśli system turniejów Grand Prix, które są eliminacją do mistrzostw Polski seniorów, nie mógł się pokazać i zagwarantować sobie miejsce w kadrze. Chodzi po prostu o pracę, która uniemożliwia dorosłym ludziom na regularne wyjazdy turniejowe. Bokserzy amatorzy, ale również zawodowcy muszą podejmować normalną pracę. Jacek Chruślicki w roku 2006 we Włocławku zdobył tytuł młodzieżowego wicemistrza Polski i zawiesił na dwa lata rękawice na kołku wracając do boksowania w 2008.

- Przez ostatnie cztery lata stoczył wiele bardzo dobrych i ciekawych walk z czołowymi pięściarzami Polski wygrywając m.in. Marcinem Siwym, Michałem Jabłońskim, Krzysztofem Koselą, a w czasach juniorskich z Andrzejem Wawrzykiem. – dodaje Jerzy Galara. W 2011 roku w Koninie wziął udział w mistrzostwach Polski seniorów. Niestety już w pierwszej walce trafił na późniejszego mistrza kraju Marcina Rekowskiego przegrywając na punkty po bardzo dobrej walce. Jacek Chruślicki ringi amatorskie opuszcza z rekordem 68 zwycięstw 4 remisy 20 porażek.