Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Drużyna MistrzówW pierwszym kwartale 2012 ukaże się hip-hopowa składanka pt. "Drużyna Mistrzów", powstająca z inicjatywy Artura Pszczółkowskiego (Prawilni Shop) oraz Romana Bosskiego (FIRMA). Celem związanego z płytą projektu pod tym samym tytułem jest wyciągnięcie młodych ludzi z dołka, nałogów, nudy i zobojętnienia poprzez mobilizowanie do uprawiania sportu i rozwijania pasji.

- Chcemy zmobilizować i natchnąć do działania, obudzić ducha walki o lepsze życie. Podarowanie młodym ludziom mocnej motywacji to nasz cel. Chcemy wszystkim, którzy zgubili cel lub przeżywają ciężkie chwile pokazać, że nie są sami. Nasz głos to początek, swoisty katalizator zmian w życiu, jakie każdy może poczynić aby moc żyć szczęśliwie i aby rozróżniać to co buduje od tego co wyniszcza. Pragniemy uleczyć ducha poprzez sport i naukę dyscypliny - mówi Artur Pszczółkowski. - Chcemy wszystkim młodym ludziom, a szczególnie tym narażonym na degenerację, tym którzy się pogubili i nie widzą życia bez picia, palenia i rozrabiania na ulicy zaproponować, aby wygrali walkę o lepsze życie i szczęście w nim poprzez sport.

Video. Roman Bosski i Artur Szpilka zapowiadają "Drużynę Mistrzów" >>

- Tematem przewodnim płyty jest sport, który pomaga wychodzić na prostą. Ale chcemy też pokazać pasję, szeroko pojęte rozwijanie siebie, własnej osobowości. Chcemy, aby ta płyta zmotywowała ludzi do odkrycia w sobie Mistrzów - dodaje autor projektu, którego w ciekawej inicjatywie wspierają między innymi: Dawid Kostecki, Artur Szpilka, Andrzej Wawrzyk i Paweł Głażewski.

Oficjalna strona projektu "Drużyna Mistrzów" na Facebooku >>

- Wiemy, jak wielka jest moc przekazu autorytetów z tych dziedzin. Młodzi ludzie słuchając swoich idoli szanują ich przekaz. Tym projektem postawimy przysłowiową kropkę nad i, że warto szukać spełnienia w sporcie. Muzycy chcą pokazać, że w życiu nie jest najważniejsza zabawa, straty i złe emocje a wręcz przeciwnie - liczą się zyski - kończy Artur Pszczółkowski.

http://www.youtube.com/watch?v=cL5MlAZFoyQ{jcomments on}