Patronat medialny


 Haye KliczkoJuż niebawem rozpocznie się seria konferencji prasowych promujących zaplanowany na 2 lipca w Hamburgu bokserski hit roku - starcie o trzy pasy wagi ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczką (54-3, 49 KO) i Davidem Haye (25-1, 23 KO). Ostatnio obaj pięściarze mieli okazję spędzić ze sobą trzy dni, rozmawiając w nowojorskiej siedzibie stacji HBO o szczegółach transmisji telewizyjnej ich walki. W tym tygodniu znów staną naprzeciw siebie, ale tym razem już nie przy negocjacyjnym stole za zamkniętymi drzwiami, a przed telewizyjnymi kamerami.

Znany z tego, że w blaskach fleszy czuje się jak ryba w wodzie "Hayemaker" nie ukrywa, że spieszy mu się do pierwszego spotkania twarzą w twarz ze swoim rywalem. 

- Nie ma między nami miłości, trzeba to powiedzieć. Nie mogę się już doczekać przyszłego tygodnia, kiedy odbędzie się pierwsza konferencja prasowa i ruszy cała medialna promocja - mówi Anglik, który zapewne ma już na kolejne spotkania z Kliczką przygotowane oryginalne gadżety i garść złotych myśli.