Patronat medialny


 Kliczko HayeLegendarny amerykański trener bokserski Angelo Dundee, w którego sali treningowej Fifth Street Gym w Miami mistrz świata WBA wagi ciężkiej David Haye (25-1, 23 KO) przygotowuje się do lipcowej konfrontacji z czempionem WBO i IBF Władimirem Kliczką (54-3, 49 KO) jest pod wrażeniem umiejętności Anglika i przewiduje, że w przyszłości będzie się go wymieniać wśród największych w historii "królewskiej" dywizji. Zdaniem byłego szkoleniowca Muhammada Ali'ego "Hayemaker" ma szansę znokautować faworyzowanego Ukraińca. 

- W jego stylu podoba mi się dosłownie wszystko. Potrafi świetnie boksować i dobrze porusza się w ringu. Na sali treningowej czuje się jak w domu, a to bardzo ważne, bo właśnie tam szlifuje się formę przed walką - komplementuje Haye'a Dundee. - David Haye przejdzie do historii boksu, on jest znakomity, jestem pod dużym jego wrażeniem. Po tym jak znokautuje Kliczkę, będzie go można zaliczyć do grona najlepszych 15 zawodników wagi ciężkiej wszech czasów.

- Każda epoka ma swojego wielkiego pięściarza, David Haye to taki pięściarz dzisiejszej ery. Mam dla niego wiele szacunku, to kawał boksera - podsumowuje Angelo Dundee, który mimo swoich 89 lat często służy radą zawodnikom trenującym w jego słynnym gymie.