Patronat medialny


 Haye KliczkoChoć czempion wagi ciężkiej federacji WBO i IBF Władimir Kliczko (55-3, 49 KO) stoczył w swojej karierze 18 mistrzowskich walk i od lat uważany jest za najlepszego zawodnika "królewskiej" dywizji, zdaniem swojego najbliższego rywala Davida Haye (25-1, 23 KO) w przyszłości wspominany będzie tylko jeden jego pojedynek, pojedynek przegrany 2 lipca 2011 roku na stadionie w Hamburgu.

- To dla Władimira kluczowa walka. To właśnie o niej ludzie będą opowiadać przez kolejne lata - przekonuje "Hayemaker". - Nikt nie będzie mówiło tym, jak Kliczko pokonał Samuela Petera, nikt nie będzie mówił o tym, jak uśpił nowojorskich kibiców swoją walką z Sułtanem Ibragimowem, ani o tych wszystkich leszczach, których Władimir bez przerwy torturował. Ludzie będą opowiadać tylko o mnie i o tym, jak widowiskowo urwałem mu w ringu głowę.

Stawką lipcowej walki Kliczko - Haye będą mistrzowskie pasy federacji WBO, IBF i WBA, a także miano najlepszego boksera globu wagi ciężkiej w rankingu prestiżowego magazynu "The Ring".