Patronat medialny


 



Emanuel StewardEmanuel Steward - trener mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO i IBF Władimira Kliczki (55-3, 49 KO) - nie traci wiary, że czempion WBA David Haye (25-1, 23 KO) zmieni jeszcze zdanie i zdecyduje się na planowany na 2 lipca pojedynek unifikacyjny.

- Chciałbym to zobaczyć - mówi legendarny szkoleniowiec. - David to bardzo utalentowany zawodnik. Podoba mi się. W przeszłości trochę mu dogryzałem, ale to dlatego, że wiem, iż lubi takie medialne przepychanki, jednak mam dla niego wiele szacunku. Władimir zapewnia, że jest gotów zmierzyć się z nim 2 lipca.

Póki co w grafiku ukraińskiego czempiona figuruje jedynie kwietniowa walka z Dereckiem Chisorą (14-0, 9 KO), która w opinii Stewarda może okazać się ciekawą konfrontacją.

- Pewność siebie, ambicja i żądza sukcesu to według mnie bardziej niebezpieczne walory rywala niż samo doświadczenie. Od  początku twierdziłem, że pojedynek z Chisorą będzie ciężki i nie jestem nie jestem na myśl o nim szczególnie podekscytowany - przyznaje twórca słynnego Kronk Gym.