onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Były król wagi ciężkiej Władimir Kliczko skomentował doniesienia o swoim rzekomym powrocie na ring. Wczoraj Steve Bunce poinformował, że 42-letni Ukrainiec może przerwać sportową emeryturę i zaboksować 13 kwietnia na Wembley z Dillianem Whytem.

Jak napisał na Twitterze Chris Mannix ,"Dr Stalowy Młot" poproszony przez "Sports Illustrated" o odniesienie się do plotek o swoim powrocie wysłał wiadomość o treści "fake news" [fałszywa informacja].

Władimir Kliczko, który przez blisko dekadę bronił tytułów mistrzowskich królewskiej dywizji, po raz ostatni boksował w kwietniu 2017 roku, przegrywając przez techniczny nokaut z Anthonym Joshuą. Wcześniej Ukrainiec uległ na punkty Tysonowi Fury'emu. Po porażce z Joshuą Kliczko ogłosił zakończenie kariery.

Komentarze   

#1 Pawel Przedlacki 2019-01-14 18:16
Wladimir powiedzial, ze nie jest prawdziwa plotka jakoby mogl przerwac blisko dwuletnia
sportowa emeryture aby zmierzyc sie tej wiosny z Whyte'm.
W pisemnej wiadomosci nazywa gadke [ bezmyslne klapniecie] Whyte"a falszywa wiadomoscia. Z tego sprytnie zredagowanego przez Wowe tekstu nie wynika , ze nie moglby przerwac emerytury dla walki na ten przyklad z AJ-em. Ja sie wcale zreszta nie dziwie, ze sie zdecydowanie odcina od mozliwosci walki z Whyte'em. [ nazywa to co powiedzial Whyte 'chatter- klapanie] Po co by mu to bylo?
#2 Piącha 2019-01-14 21:33
Tak, tak, szanowany brytyjski redaktor przekazywał tą plotkę parę dni temu
-1 #3 lenzo_75 2019-01-14 22:48
Zaprzeczanie informacjom = budowanie napięcia
#4 Pawel Przedlacki 2019-01-15 03:46
Cytuję lenzo_75:
Zaprzeczanie informacjom = budowanie napięcia

Ta wypowiedzia Wladimir nie zaprzecza plotce, ze chce wrocic na ring [ zreszta wprost jakis czas temu przyznal ,ze dla spektakularnej walki moze wrocic] , tylko ze nie wroci dla walki z Whyte'm.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze