Patronat medialny


 Kliczko2010 był kolejnym udanym rokiem dla rozdających od lat karty w wadze ciężkiej braci Kliczko - Ukraińcy stoczyli po dwa wygrane pojedynki w obronie swoich mistrzowskich pasów (Władimir jest czempionem WBO i IBF, Witalij - WBC), nie dając swoim rywalom żadnych szans i chyba jedynym sportowym celem, którego nie udało im się osiągnąć, była unifikacyjna walka z mistrzem WBA Davidem Haye (23-1, 25 KO).

Aktualnie negocjacje w sprawie potyczki z "Hayemekerem" prowadzi młodszy z braci - Władimir, ale jak obaj wspólnie przekonują na łamach "Bilda", jest im obojętne, z którym z nich ostatecznie Anglik wyjdzie do ringu, bo ich największym marzeniem jest wspólnie dzierżyć wszystkie cztery mistrzowskie pasy "królewskiej" dywizji.

- Obiecujemy, że w 2011 roku dojdzie do walki z Hayem. Chcemy tego pojedynku za wszelką cenę. Może sobie nawet wybrać, z którym z nas che wyjść na ring, by stracić swój tytuł - mówią Kliczkowie, których łączny bilans walk zawodowych to 96 zwycięstw (87 przez nokaut) i 5 porażek (jako ostatni przegrał Władimir - w kwietniu 2004 roku).