Patronat medialny


 

Niepokonany na zawodowych ringach mistrz świata IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (18-0, 18 KO) imponuje atletyczną sylwetką na kolejnych nagraniach wideo publikowanych przed zbliżającą się walką z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Starszy brat ukraińskiego challengera Witalij przestrzega jednak, by nie przesądzać o wyniku zaplanowanego na 29 kwietnia pojedynku tylko na podstawie wyglądu czempiona z Wielkiej Brytanii.  

- Wiele osób uważa, że mięśnie są w boksie takie ważne. Nie są. Wszystko jest w głowie - mówi były król wszech wag pytany o walkę brata. 

- Władimir jest teraz bardziej skoncentrowany niż kiedyś. Myślę, że on zdaje sobie sprawę, jak ważny to pojedynek i że ludzie oczekują wspaniałego widowiska. Ja oczywiście czekam na świetny występ Władimira i oczywiście sądzę, że 29 kwietnia to on będzie zwycięzcą - podkreśla słynny "Dr Żelazna Pięść", dodając, że walka na wielkim angielskim stadionie nie będzie dla jego brata żadną przeszkodą. 

- Władimir już boksował na dużych  stadionach, ma w tym doświadczenie. On zna tę presję ze strony tłumu. Dla Joshuy będzie to coś nowego, dla Władimira - nie - twierdził Witalij Kliczko.