Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) zapewnił w rozmowie z BBC, że w kontrakcie na rewanżową walkę z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) nie wprowadzono zapisu o trzecim pojedynku. Bracia Kliczko, gdy boksował jeszcze starszy z nich - Witalij, zabezpieczali się często na wypadek porażki zapisami w umowach, które zobowiązywały ich rywali do rewanżu, a czasem nawet trzeciego starcia (z jednym lub drugim z braci). Trylogii Kliczko - Fury podobno jednak nie będzie.

- Czy w kontrakcie jest trzecia walka? Nie, nie jest przewidziana. Gdy wygram, trzeciego odcinka z Furym nie będzie, nie będzie trzeciej walki - powiedział "Dr Stalowy Młot" który w ogóle nie bierze pod uwagę porażki z Brytyjczykiem. - Nie przegram z Tysonem Furym. Pobiję Fury'ego 9 lipca! - oświadczył Ukrainiec, deklarując jednocześnie, że dostrzega pozytywy płynące z listopadowej przegranej z olbrzymem z Wilmslow. 

- Wierzcie mi lub nie, ale ja się cieszę z tego, gdzie teraz jestem. Traktuję to wyzwanie bardzo poważnie, to moja misja, by odzyskać moje pasy - powiedział Władimir Kliczko, były mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBA, WBO i IBF.