Patronat medialny


 22 sierpnia rozpocznie się nowa seria gal grupy Top Rank w Las Vegas. Bob Arum zapowiedział, że na każdej karcie walk, przez sześć kolejnych tygodni, znajdzie się siedem pojedynków. Amerykański promotor liczy, że część z nich będzie mogła zobaczyć publiczność.

Top Rank jako pierwsza amerykańska grupa wróciła do organizacji gal na żywo na początku czerwca. Imprezy organizowane były we wtorki i czwartki. Teraz stajnia Aruma wraca do gal z sobotnimi terminami.

Walką wieczoru pierwszej gali będzie starcie pomiędzy Eleiderem Alvarezem (25-1, 13 KO) i Joe Smithem Jr (25-3, 20 KO). Pojedynek jest częścią turnieju eliminacyjnego do wakującego tytułu mistrza świata WBO wagi półciężkiej.

Tydzień później w Vegas dojdzie do walki Jose Carlosa Ramireza (25-0, 17 KO) z Wiktorem Postołem (31-2, 12 KO). Stawką będą mistrzowskie pasy federacji WBO i WBC wagi super lekkiej. 19 lub 26 września dojdzie z kolei do walki o wakujący tytuł mistrza świata WBO wagi piórkowej pomiędzy Emanuelem Navarrete i Jessem Magdaleno. Wcześniej ten pas należał do Shakura Stevensona.