onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Mistrzowie na DVD - zamów film w przedsprzeaży

Mike Tyson najwyraźniej nabrał wiatry w żagle po entuzjastycznym przyjęciu przez fanów boksu jego krótkiego nagrania wideo z treningu i nie może się już doczekać wyjścia do ringu. 

Były król wagi ciężkiej wznosił niedawno bokserskie zajęcia pod okiem szkoleniowca MMA Rafael Cordeiro i zdaje się prezentować naprawdę znakomicie jak na 53-latka.

W sieci nie brakuje opinii, że "Żelazny" mógłby pokusić się o realną rywalizację z aktywnymi pięściarzami.Trzeba jednak zaznaczyć, że Tyson w planach ma - póki co - tylko pokazowe walki charytatywne. 

- Czuję się tak, jakbym był nie do zatrzymania. Znów mam to uczucie. Bogowie wojny rozpalili moje ego i znów chcę iść na wojnę. Wyobraźcie sobie, że mógłbym wyjść na ring, walczyć i pomóc tym wszystkim ludziom, o którym mówiłem! - powiedział "Iron" Mike podczas internetowej transmisji wideo. 

Informacja o planowanym powrocie między liny Mike'a Tysona spotkała się z dużym odzewem w bokserskim środowisku. Chęć skrzyżowania rękawic z "Bestią" wyrazili między innymi Shannon Briggs i Evander Holyfield. Pojawiły się także propozycje walk z australijskimi rugbystami.