onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Prowadzący karierę Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) Frank Warren twierdzi, że nie ma żadnych przeszkód na drodze do zakontraktowania w niedalekiej przyszłości walki swojego podopiecznego z czempionem WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). 

Wcześniej odmienne zdanie w tej sprawie wyraził promotor Johuy Barry Hearn, argumentując swoje stanowisko tym, że pięściarze związani są kontraktami z konkurującymi ze sobą stacjami telewizyjnymi.

- Fury będzie chciał pojedynku z Joshuą i nie widzę żadnego powodu, który uniemożliwiłby mu realizację tego planu. To jest walka, której będzie domagała się brytyjska publiczność - przekonuje Warren, zaznaczając, że póki co dla jego zawodnika priorytetem jet rewanż z posiadaczem WBC Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).

Komentarze   

+1 #1 Pawel Przedlacki 2019-01-10 16:15
Barry Hearn nie ma odmiennego zdania w tej sprawie. Juz kilka dni temu pisalem, ze w wywiadzie do tych samych mediow , w ktorych na powyzszy temat wypowiada sie Warren, Hearn stwierdzil, ze czeka tylko na telefon od Furego lub Wildera aby z jednym z nich podpisac kontrakt na walke z Joshem w OKU MGNIENIA. O podziale zyskow z PPV stacji telewizyjnych pokazujacych Furego[ BT] ,oraz AJ'a [Sky Sport Office] powiedzial, ze latwo sie dogadaja.
+1 #2 Pawel Przedlacki 2019-01-10 16:32
"So DW and TF is a great fight. I believe that will probably happen, one way or the other.If in the meantime, either of them phones up Eddie, we would sign eather of them in a heartbeat. ". Oto urywek oryginalnej wypowiedzi Barry Hearn'a na temat ewentualnej walce z DW lub Fury'm.
#3 Pawel Przedlacki 2019-01-10 18:32
......walki z DW.......

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze