onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 W mediach społecznościowych pokazały się zdjęcia Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) z ośrodka treningowego w Marbelli na południu Hiszpanii. 30-latek rozpoczął przygotowania do kolejnego ringowego występu.

Na razie żadne szczegóły w tej sprawie nie zostały potwierdzone, ale nieoficjalnie mówi się, że wiosną dojdzie do rewanżu Brytyjczyka z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO). Pięściarze po raz pierwszy spotkali się w ringu w styczniu, a walka zakończyła się remisem.

Do drugiego pojedynku Amerykanina z Anglikiem mogłoby dojść w kwietniu lub maju. W Marbelli Fury przygotowywał się do swojego powrotu na ring po ponad dwuletniej przerwie. Trenując z nowym szkoleniowcem Benem Davisonem, były czempion wagi ciężkiej zrzucił 40 kg.

Walką z Wilderem w kwietniu zainteresowany jest także obóz Anthony'ego Joshuy. Pięściarz z USA jasno dał jednak do zrozumienia, że w najbliższym czasie chce doprowadzić do drugiego pojedynku z Furym.

 

Komentarze   

#1 Pawel Przedlacki 2019-01-07 18:31
Wlasnie w brytyjskich mediach traktujacych o boksie przeczytalem pod wczorajsza data, wypowiedzi Warrena i Barry Hearna na temat walki AJ-a z Fury'm. Rozwazane sa: miejsce walki ,podzial zyskow z ppv platform telewizyjnych pokazujacych AJ- [Sky Box Office] oraz Fury-ego [BT].Warren twierdzi , ze do tej walki bedzie latwo doprowadzic jesli podzial zyskow piesciarzy uzgodniony zostanie na 50-50. Uwaza tez ,ze zawodnicy gwarantuja maksymalne zyski i walka ta bedzie wielkim wydarzeniem dla PPV.
+1 #2 MadalonE 2019-01-07 21:49
Z chęcia obejrze rewanz, walka przyniesie duze zainteresowanie . Mysle ze wieksze niz pierwsza ich walka.
#3 Holender 2019-01-08 14:15
Większość Polaków, ale i inne narodowości też lubi "łapać za slowo"mając się przy okazji za bystrych,a przy tym ponad przeciętnie inteligentnych, tacy jak ja na przykład,a często bywa na odwrót.Łapiemy za slowo wynajdujemy lapsusy bo sami z siebie nic sensownego wykrzesać nie zdolamy.No ale już skoro przy tym jesteśmy,to albo ja faktycznie za dużo dałem w rurę na Sylwka i trzyma mnie do teraz,bo ich remisowej walki W STYCZNIU nie pamiętam,ni cholery albo ub rok miał jakiś dodatkowy trzynasty miesiąc jak np.
STYCZEŃ WTÓRNY czy też PART 2..
#4 Holender 2019-01-08 14:27
Cytuję MadalonE:
Z chęcia obejrze rewanz, walka przyniesie duze zainteresowanie. Mysle ze wieksze niz pierwsza ich walka.

Ja też chętnie, jak i zapewne ten wobec ktorego epigonizm stosuje-Paweł, dokładnie ten,który góruje nad Tobą,Vinnie obejrzymy ich rewanż

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze