onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Walka z Francesco Pianetą (35-4-1, 21 KO) będzie zdaniem Franka Warrena krokiem w dobrym kierunku dla marzącego o powrocie na szczyt wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (26-0, 19 KO). 

Olbrzym z Wilmslow w czerwcu stoczył swój pierwszy pojedynek od listopada 2015 roku, wygrywając łatwo przed czasem z Seferem Seferim.

- Tyson miał krótką przerwę po walce z Seferim, ale już trenuje na pełnych obrotach i szykuje się do kolejnego wyzwania. On musi przeboksować kilka rund, zanim przejdziemy na wyższy poziom, a na wygraną z Pianetą będzie musiał zapracować. Jestem pewien, że Pianeta będzie desperacko chciał pobić Fury'ego - przekonuje promotor niepokonanego Wyspiarza.

Komentarze   

-4 #1 sofamanystylez 2018-07-12 17:56
Ta walka sporo wyjaśni bo Pianeta zdaje sobie sprawe ze swojej szansy i na pewno będzie próbował pokazać się z jak najlepszej strony, a może nawet będzie chciał sprawić niespodziankę. Wysoki, silny z charakterem... No sam jestem ciekaw! ;)
+1 #2 ramirez82 2018-07-12 19:06
Boże, takie gadki, że Fury będzie musiał zapracować na wygraną z Pianetą, to mogliby Januszom wciskać, ale mam nadzieję brytyjska publika nie łapie tego shitu.
#3 Hezychasta 2018-07-12 20:09
Cytuję ramirez82:
Boże, takie gadki, że Fury będzie musiał zapracować na wygraną z Pianetą, to mogliby Januszom wciskać, ale mam nadzieję brytyjska publika nie łapie tego shitu.

A narzekają na Hearna, że wciska ludziom kity...
#4 thales 2018-07-12 21:32
Rozumiem,że Fury nadal się dobrze bawi kontraktując takich rywali i wciskając ludziom kit,że to będzie trudna przeprawa.Przec ież na treningach nie wyglądał źle,w walce z tym Albańcem ruszał się sprawnie.Ile będą go teraz odbudowywać ?
-1 #5 odyniec 2018-07-12 21:48
Cytuję thales:
Rozumiem,że Fury nadal się dobrze bawi kontraktując takich rywali i wciskając ludziom kit,że to będzie trudna przeprawa.Przecież na treningach nie wyglądał źle,w walce z tym Albańcem ruszał się sprawnie.Ile będą go teraz odbudowywać ?

dokładnie, taka jest taktyka Furego... z pianeta bedzie sie bawil 12 rund i nie skonczy go po to żeby te same kiepy, które uwazaja ze banderowiec przegrał ze sobą a nie z Furym znowu kupiły bajke że Antoś go zniszczy i żeby on sam w to uwieżył

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze