Patronat medialny


 


Fury do Wildera: to koniec, nie dostaniesz już walki ze mną!

John Fury, ojciec czempiona WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), nie ma najlepszego zdania o byłym rywalu swojego syna Deontayu Wilderze (42-1-1, 41 KO) i dał temu wyraz w wywiadzie dla IFL TV.

Komentując ostatnie wypowiedzi "Bronze Bombera", w tym teorie spiskowe dotyczące rękawic Tysona Fury'ego, rodziciel "Króla Cyganów" stwierdził: - Wilder po prostu musi dorosnąć. Musi zrozumieć, że prawie został ubity na śmierć i wyciągnąć z tego wnioski. Zrobił sobie z gęby cholewę i stał się pośmiewiskiem w całym bokserskim środowisku.

- On opowiada, że chciałby w ringu umrzeć, że chce, by go z ringu wynieśli - co za bzdury! Chcesz kretynie umrzeć w ringu, mając rodzinę? - zapytał retorycznie Fury Senior. - To straszne, co zrobił Markowi Brelandowi. Obrzydliwe. Breland ma u nas pracę, jeśli tylko będzie chciał, wystarczy jeden telefon i znajdzie się dla niego miejsce. To wielki mistrz i wielki trener, on uratował Wilderowi życie. 

- A może nie powinien był tego robić i pozwolić Tysonowi zabić Wildera. Wtedy nie wygadywałby tych głupstw. Co za głąb! - dodał John Fury.