onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) twierdzi, że do sobotniej obrony pasa z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) nie mógł przygotowywać się na pełnych obrotach, bo leczył kontuzję ręki. Walka niepokonanych olbrzymów zakończyła się punktowym remisem. 

- Dwanaście tygodni przed rozpoczęciem obozu złamałem prawą rękę - mówi "Bronze Bomber". - Podczas sparingów ledwo jej używałem, możecie zapytać moich springpartnerów. 

- To mógł być jeden z powodów mojej słabszej postawy. Miałem dobrych sparingpartnerów, ale przez cały obóz głównie biłem lewe proste - przekonuje Wilder i dodaje: - Nie chciałbym szukać wymówek, to była świetna walka, ale zobaczyliście najlepszego Fury'ego i tylko jakąś połowę mnie. Mimo to sobie poradziłem. Wyobraźcie sobie mnie w pełni formy!

Komentarze   

#21 sofamanystylez 2018-12-05 18:41
Cytuję Pawel Przedlacki:
Czy to jest naprawde twoj trzezwy osad? Dla pewnosci sprawdz sie na alkoholomacie.


Zdecydowanie pożyczę ten "ALKOHOLOMAT" od Ciebie :-?
#22 Pawel Przedlacki 2018-12-05 19:27
Przepraszam ale to jest rzecz osobistego uzytku i takich to sie nie pozycza! W dodatku to cos wklada sie do ust i dmucha. A co bedzie jak bedziesz mial grype i ja po twoim uzyciu zapomne go wydezynfekowac? Moze ja cos przekrecilem. Byc moze to urzadzenie nazywa sie alkoholometr? Napewno nie alkoholomierz bo tym mierzy sie procenty.U mnie gdzie aktualnie mieszkam w niektorych barach przy wyjsciu zamontowane sa takie urzadzenia wygladajace jak bankomaty wlasnia do tego aby naperfumowany z lekka konsument mogl sobie sprawdzic czy nie ma zbyt wysokiego poziomu krwi w alkoholu {cha...cha..} Tu tolerancja jest do 0,8 promila.Wtedy jeszcze moze prowadzic pojazd mechaniczny.
#23 Pawel Przedlacki 2018-12-05 19:31
To skojarzenie z bankomatem wplynelo na to ,ze napisalem alkoholomat.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze