onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0, 39 KO) nie chce już rozmawiać o potencjalnej walce unifikacyjnej z czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) po tym, jak Brytyjczyk nie zgodził się z nim boksować za 50 milionów dolarów.

- Nie pytajcie mnie już o Joshuę, to tchórz i tyle - stwierdził ostatnio niepokonany Amerykanin szykujący się obecnie do zaplanowanej na 1 grudnia konfrontacji z Tysonem Furym (27-0, 19 KO).

- W tej chwili tylko Fury się liczy. Czuję się znakomicie, moje ciało się zmieniło, zmieniło się moje nastawienie psychiczne, czuję się jak zabójca! Gdy wychodzę do ringu, ryzykując swoje życie, zamieniam się w Bronze Bombera. Zgaszę światło Fury'emu - odgraża się Wilder, zdaniem bukmacherów nieznaczny faworyt zbliżającego się starcia.

Komentarze   

+4 #1 KV5 2018-11-07 10:21
Wilder 1 pas. AJ 3 (4) pasy - kto ma więcej do stracenia ?
Wilder zarabia 3 bańki, AJ po 25 baniek.
Wilder proponował, że zgodzi się walczyć na każdych warunkach byle walczyć, więc zaproponowano mu 35% (bo ma 1 pas) - nie zgodził się.
Wilder zaproponował 50 baniek dla AJ ale nie potrafił dać ich gwarancji, oraz nie potrafił powiedzieć skąd będą pochodzić.
A teraz niech niektórzy dalej piszą, że AJ to tchórz.
+4 #2 Hezychasta 2018-11-07 13:58
Gość w swojej 30 walce miał takiego kozaka, jak Nicolai Firtha... teraz zgadnijcie jakiego kozaka w swojej 30 walce miał Anthony Joshua. ;-) O? Nie miał? Racja. Stoczył dopiero 22 walki, posiada 3 pasy i zaliczył siedem pojedynków z gośćmi, którzy w momencie walki z nim zaliczali się do TOP 15 (Charles Martin, Dillian Whyte, Breazeale, Kliczko, Takam, Parker, Powietkin).

Widzicie psychologowie oraz neurolodzy ma rację, gdy mówią, że istnieje takie coś, jak przerzucanie projekcji z siebie na innych... Wilder w tym wywiadzie tak naprawdę powiedział o sobie bardzo, bardzo dużo.
#3 Holender 2018-11-07 17:38
Drodzy Panowie,nie wszyscy kochamy poprawnych politycznie,a raczej kto wie czy nie czesciej tych o bardziej mrocznej naturze.
Szacunek dla Joshu..itd za wykończenie Kliczki (o)
którego marzyłem aby wreszcie posadził każdy jego uprzedni oponent.
Ale aż drzalem,choć lezalem wtedy pod kołdrą,gdy od 5 rundy az do końca kwietniowej walki A.D.2017 wolalem sam do siebie:bij bamb..z Ameryki;)!!!
Pewnie wkradł się sentyment.
Joshua swoje pokazał,Wilder pokzal charakter z Ortizem i to właściwie od Kliczko i Kubanczyka powinien liczyć się ich status dokonań.
Reszta to było najwidoczniej mieso armatnie.Miesza nka wieprzowo-wołow a.Half gehakt czy jakoś tak.Dostępna w polkilogramowyc h opakowaniach w większości supermarketów w NL
+2 #4 Invisible Kid 2018-11-07 20:18
@Holender
ale to Wilder nie walczył z Władem gdy była taka możliwość, tylko opowiadał, że ma jeszcze czas. Poza tym od kiedy był już mistrzem to w top15 w rankingu WBC byli: Whyte, Jennings, Pulev, Haye, Takam, Chisora, Wach, Andy Ruiz. Czy zawalczył z którymś z nich?
#5 Holender 2018-11-07 21:18
Są nadal.Czarny,a jednak Whyte ;-) Chisora,Wach,cz y nasz niedawny gość, Szanowny emeryt,David.Re szta na odstrzał. Niestety.
Nie pamiętam, nie doczytałem, nie neguje...kibicu je Deontajujowi,bo lubię gościa.Jego dziką naturą,to nie tylko zbieżność z nazwiskiem.O ile do walki w ogóle dojdzie (mamy dwóch niezłych wywrotowcow)wsz yscy pogadamy już po niej.Pozdrawiam .Groetjes.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze