onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Kilka dni temu Tyson Fury (27-0, 19 KO), podobnie wcześniej jego najbliższy rywal Deontay Wilder (40-0, 39 KO), miał bliskie spotkanie z maskotką podczas nagrywania jednego z programów promujących nadchodzącą walkę o pas WBC wagi ciężkiej. W przeciwieństwie do "Bronze Bombera" Fury nie zaatakował jednak maskotki pięściami, a skarcił ją kopniakiem. Widero z incydentem pokazano Wilderowi...

Komentarze   

#1 ramirez82 2018-11-06 21:57
Szkoda, że nie podszedł tak na wesoło, jak kazali mu uderzyć maskotkę...
#2 SS Skill 2018-11-06 23:13
Cytuję ramirez82:
Szkoda, że nie podszedł tak na wesoło, jak kazali mu uderzyć maskotkę...Bo to zrobil na powaznie. To jest idiota z krwi i kosci. Nie umi i nie rozumie.
Fury go pieknie obije a on w ringu nie bedzie wiedzial o co chodzi
#3 Piotr K. 2018-11-07 00:28
Skill czy Ty znasz się na boksie aby na pewno?Każdy może mówić wiele dopóki dopóty nie sam nie powalczy na ringu.Nieprzewi dywalność Wildera i jego szybkość wraz z potężnym ciosem czynią go prawdziwego mistrza/To atuty,którego nie przejdzie również Joshua.Wilder zadaje ciosy praktycznie z kazdej plaszczyzny,jes t szybki,mocny i jest odporny na ciosy najlepszych zawodników.Jeże li ktos tego nie widzi,to tylko komentujacy,bo na pewno nie eksperci
#4 SS Skill 2018-11-07 11:04
Piotr Krause, stawiasz sie jako doswiadczony w ringu rozumiem? Nawet jesli nie ma to az takiego zwiazku z trafna ocena sytuacji.
Atuty Wildera sa oczywiste dla kazdego ale nie wykorzysta ich jezeli Fury bedzie wystarczajaco mobilny, ktory przy swoich umiejetnosciach jest w stanie obic ladnie Wildera. Nie na poddanie bo ten jest twardy ale na 3/0.
Jednak wszyscy wiemy ze ta walka ma mozliwy jeszcze jeden scenariusz

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze