onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Deontay Wilder (40-0, 39 KO) jasno daje do zrozumienia, że po fiasku niedawnych negocjacji z obozem Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) nie zamierza godzić się na unifikacyjny pojedynek z Wyspiarzem w kwietniu na podobnych warunkach, na jakich gotów był do niego przystąpić we wrześniu.

- W tej chwili wszystko się już zmieniło, poprzednia oferta jest już dla mnie nieaktualna - mówi "Bronze Bomber". - Ja zrobiłem wszystko, by do tej walki doszło i cały świat to widział. Przez ich zachowanie wszyscy zobaczyli, kto tak naprawdę jest mistrzem - to Deontay Wilder. Jeśli oni chcą teraz tej walki, muszą z nami na poważnie usiąść do stołu.

- Myślę, że z całą pewnością ta walka może się odbyć i się odbędzie. Wystarczy, że oni podejdą właściwie do negocjacji. To będzie walka 50 na 50. Oni mówią, żebym podpisał kontrakt, ale ja nie będę podpisywał pustego kontraktu. To jest jednostronna umowa. Jak ktoś gada o moim podpisie, może mnie pocałować tam, gdzie słońce nie dochodzi! - komentuje zamieszanie wokół wyczekiwanego przez kibiców starcia Amerykanin.

Anthony Joshua w kolejnym występie, 22 września, zmierzy się najprawdopodobniej z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Jako najbliższego rywala Deontaya Wildera najczęściej wymienia się Dominika Breazeale'a (19-1, 17 KO).

Komentarze   

-1 #1 Jacenty 2018-07-13 13:46
Niech Dzoszła bierze Povietina , potem Ortiza a na koniec Wilder i będziemy mieli rekordy popularności! Wilder może w tym czasie walczyć z Pulewem no i oczywiście rewanż ze Szpilką a jeśli Szpilką zbyt groźny no to proponuję Najmana na narodowym Buffer drugi raz go zapowie no i chyba ostatni!
#2 BobMarley 2018-07-13 18:21
I bardzo dobrze, powinien go olać i włączyć z innymi. Pieniądze to nie wszystko.
#3 Czarny 2018-07-13 20:26
Kasy obaj maja dosc.
Nie lubie Wildera, lecz tym razem ma racje.
Nastepnym razem 50/50 i zadnych ulg.
Rewanz w obie strony albo bez.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze