onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Menadżer Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) Shelly Finkel trzyma za słowo promotora Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) Eddiego Hearna, który zadeklarował w wywiadzie dla Sky Sports, że do końca tygodnia prześle ekipie "Bronze Bombera" kontrakt na walkę o cztery mistrzowskie pasy wagi ciężkiej. Olbrzym z Alabamy wcześniej zgodził się boksować z AJ-em w Wielkiej Brytanii, na co nalegał team Anglika. 

- Gdy Deontay zaakceptował warunki pojedynku, poprosił też Barry'ego Hearna o kontrakt. Teraz Eddie oświadczył publicznie, że będziemy go mieli do piątku i mam nadzieję, że mówił poważnie - powiedział w rozmowie z World Boxing News Finkel. 

- My daliśmy jasno do zrozumienia, że zgadzamy się lecieć do Wielkiej Brytanii i potwierdziliśmy także, że nasza oferta 50 milionów dolarów za pojedynek w USA jest nadal aktualna, jeśli Joshua jest zainteresowany. Eddie powiedział, że prześle kontrakt do piątku, więc czekamy - dodał opiekun Wildera.

Komentarze   

-1 #1 thales 2018-06-13 16:13
Nie wiem co Hearn odpier#dala ale przecież mieli dogadany pojedynek z Powietkinem.Ter az ściągnęli sobie na łeb Dzikiego.
Mnie cieszy rozwój boksu na Wyspach,docenia m wkład Hearna i AJ w rozwój tej dyscypliny,rozu miem czym jak ważna jest strona medialna i sam jestem przekonany,że ta walka powinna poczekać do przyszłego roku.Nie rozumiem jednak tego mataczenia Hearna,kombinow ania,trzymania 3 srok za ogon.
Takim postępowaniem psuje wizerunek AJ zamiast budować bo zwykły kibic chce widzieć walkę a sprawy okołoringowe interesują go najmniej.Żeby się nie zapędził w kozi róg.A niestety ,jakie by nie były prawdziwe intencje obozu Wildera to oni piłkę mają po swojej stronie.
+3 #2 Victor Van Dort 2018-06-13 16:54
Wilder jest zdeterminowany aby walczyć z AJ jak najszybciej i ma całkowitą rację bo im dłużej będzie czekał tym lepiej dla Anglika, zatem DW przyjmuje warunki AJ'a a przy okazji ma okazje popsuć plany Povietkinovi. To mi się podoba.
#3 Wiesław Wojnar 2018-06-13 17:23
Cytuję thales:
Nie wiem co Hearn odpier#dala ale przecież mieli dogadany pojedynek z Powietkinem.Teraz ściągnęli sobie na łeb Dzikiego.
Mnie cieszy rozwój boksu na Wyspach,doceniam wkład Hearna i AJ w rozwój tej dyscypliny,rozumiem czym jak ważna jest strona medialna i sam jestem przekonany,że ta walka powinna poczekać do przyszłego roku.Nie rozumiem jednak tego mataczenia Hearna,kombinowania,trzymania 3 srok za ogon.
Takim postępowaniem psuje wizerunek AJ zamiast budować bo zwykły kibic chce widzieć walkę a sprawy okołoringowe interesują go najmniej.Żeby się nie zapędził w kozi róg.A niestety ,jakie by nie były prawdziwe intencje obozu Wildera to oni piłkę mają po swojej stronie.

A po co moją czekać na Rosjanina? Mistrzowie mają pierwszeństwo. Jest parcie na tę walkę ze strony kibiców, Wildera ichyba nawet wydaje się, że samego Joshuy.
#4 Slimfast 2018-06-13 19:31
Na pewno już tam Povietkina szykują...
Ta walka przykyje FM-MP kilka razy.
Dwóch karłów, każdy dawno po swoim prime.
A tu 2 byczki, o wszystkie najwazniejsze pasy, w dodatku wszech wag, każdy nie pokonany, i kazdy w primie!!
-1 #5 Władysław Nitka 2018-06-13 23:46
My tez czekamy i sie w tym roku zapewne nie doczekamy.
-1 #6 Władysław Nitka 2018-06-13 23:48
Parcie na te walke jest i ze strony Joshuy bo dla niego to nie tylko biznes ale i pewnien sportowy ambitny cel. Natiomiast dla Eddiego Hearna to czysty biznes , ale moze być i tak ze Hearn musi się liczyć z zdaniem Joshuy- bo wkońcu bez niego nie mam kokosów.
#7 thales 2018-06-14 12:06
Cytuję Wiesław Wojnar:
A po co moją czekać na Rosjanina? Mistrzowie mają pierwszeństwo. Jest parcie na tę walkę ze strony kibiców, Wildera ichyba nawet wydaje się, że samego Joshuy.

Z mojej strony parcia nie ma bo uważam,że AJ ma czas na podjęcie tej walki.Jeśli kibice DW,których nagle narobiło sie całe stado,mieli cierpliwość czekać ponad 35 walk na poważne wyzwanie swojego mistrza,to mogą poczekać jeszcze jedną czy dwie.AJ nie ma obowiązku się śpieszyć bez względu na to co piszą ludzie na forach.To nie oni wykupują bilety i dostępy do PPV.Powietkin jest równie dobrym wyzwaniem.DW wszedł prawdopodobnie w swój najlepszy okres.Czy tak jest z AJ ,mam wątpliwości.Ma jeszcze nad czym pracować.Wolałb ym takiego mistrza jak AJ dlatego jeśli chodzi o mnie ,śpieszyć się nie muszą.
#8 materna 2018-06-14 17:30
Deontay lej tego Joshuę!!

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze