onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0, 39 KO) poinformował, że zaakceptował ofertę walki z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) na stadionie Wembley w Londynie. Pojedynek ma odbyć się we wrześniu.

- Zgodziłem się, ponieważ chcę, żeby ta walka się odbyła. Możemy zarobić większe pieniądze w USA, ale jeśli oni chcą tej walki na Wyspach Brytyjskich, to ja nie mam z tym problemu - powiedział Wilder.

Oferta obozu Joshuy zawiera propozycję stoczenia dwóch pojedynków. Pierwszy ma odbyć się w Anglii, z kolei lokalizacja rewanżu przewidziana jest na Stany Zjednoczone.

- Przesłaliśmy informacje do Joshuy oraz rodziny Hearnów, że zgadzamy się na ich warunki. Nie chcemy zdradzać dokładnych kwot, ale propozycja była wystarczająco dobra, żebyśmy mogli ją zaakceptować. My proponowaliśmy im 50 milionów za walkę w USA i jeśli oni zmienią zdanie, to ona cały czas jest aktualna - powiedział Shelly Finkel, menadżer Wildera.

Do walki Wilder - Joshua o pasy mistrza świata IBF, WBA, WBO i WBC wagi ciężkiej mogłoby dojść najwcześniej 15 września. Eddie Hearn, promotor Joshuy, posiada także rezerwację stadionu Wembley na 22 oraz 29 września.

Komentarze   

+4 #21 Pablo82 2018-06-12 15:36
Deontay zmiecie go z ringu, już Kliczko powinien był to zrobić gdyby nie odpuścił.
#22 wirtualny bak 2018-06-12 18:57
Cytuję Władysław Nitka:
za duzo sie naczytales o NWO :-) . Klitschko obnażyl wszystkie słabości AJ'a , wystarczy tylko duży silny gość który ma lepsza kondycję i instynkt zabójcy oraz przyzwoita odpornośc na ciosy. Wilder spełnia wszystkie warunki.


Tyson Fury powiedział jak oni wszyscy odprawiają satanistyczne rytuały.
#23 Jacenty 2018-06-12 19:09
Cytuję wirtualny bak:
Tyson Fury powiedział jak oni wszyscy odprawiają satanistyczne rytuały.

Rytuały to oni odprawiają już oficjalnie!
Wystarczy wpisać "otwarcie tunelu gotarda" i wszystko jasne !
#24 wirtualny bak 2018-06-12 21:05
Cytuję Jacenty:
Rytuały to oni odprawiają już oficjalnie!
Wystarczy wpisać "otwarcie tunelu gotarda" i wszystko jasne !


Joshua to lewak a Fury to wierny prawicowiec.
#25 wielkid 2018-06-12 21:25
Cytuję Pablo82:
Deontay zmiecie go z ringu, już Kliczko powinien był to zrobić gdyby nie odpuścił.

Cieszy mnie to że jest coraz więcej kibiców Wildera. Jak już dawno pisałem że WIlder jako jedyny ma szanse na wszystkie 4 pasy to mnie wyśmiewano. Wilder to wygra i AJ to wie. AJ wcale nie ma takiej mocnej szczęki było to widać już kilka razy. Za to Wilde ma najmocniejszy cios obecnie (a może nawet w całej historii). Wilder przez KO do 8 rundy.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze