onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 

Eddie Hearn zdradził, że jego największą motywacją w doprowadzeniu do walki Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) są pieniądze. Promotor Anglika ma nadzieję, że ten pojedynek odbędzie się jeszcze w tym roku.

- Jeśli ktoś twierdzi, że ja nie chcę tej walki, to jest idiotą. Ja kocham pieniądze, to właśnie po to organizujemy gale bokserskie, a jeśli pójdzie za tym świetny sport, to sukces jest kompletny. Dlatego właśnie zrobię walkę Wildera z Joshuą, bo kocham zarabiać ogromne pieniądze, a dzisiaj to walka, która wygeneruje rekordowe zyski - tłumaczy szef grupy Matchroom.

- Do tej walki dojdzie jeszcze w tym roku, jeśli tylko Wilder czegoś nie wymyśli. Joshua bardzo chce tego pojedynku i nie da mi żyć, jeśli nie zepnę tego wszystkiego i nie poprowadzę tych rozmów w dobrą stronę - mówi Hearn.

Do walki Joshua - Wilder miałoby dojść w ostatnim kwartale 2018 roku. Najbardziej prawdopodobną lokalizacją konfrontacji Brytyjczyka z "Bronze Bomberem" są Stany Zjednoczone.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze