Patronat medialny


 


Anthony Joshua (24-3, 22 KO) przebywa od kilku dni w USA, rozglądając się za nowym trenerem. W opinii Roberta Garcii, który współpracował z Brytyjczykiem przez przegranym rewanżem z Oleksandrem Usykiem, AJ chcąc zmienić coś w swoim boksie, musi przeprowadzić swój obóz przygotowawczy w Stanach Zjednoczonych. 

- Moja rada jest taka, i przekazałem mu ją osobiście, że ważniejsze od tego, czy znów będzie ze mną trenował, jest to, czy zmieni swoje otoczenie - powiedział słynny szkoleniowiec w wywiadzie dla ESPN.

- Tego właśnie Anthony Joshua potrzebuje - tu nie chodzi o to, że lepszą robotę z nim zrobią Derrick James, Virgil Hunter czy ja, ale o wyjście ze strefy komfortu, o to by przestał szefować na obozie i zaczął robić to, czego się go uczy. Tego właśnie mu potrzeba. On ma wielki talent, niesamowitą siłę, musi w siebie uwierzyć - stwierdził Garcia.

Anthony Joshua między liny powrócić ma 25 marca. Rywal byłego czempiona wagi ciężkiej zostanie wybrany, gdy AJ ostatecznie ustali skład swojego sztabu trenerskiego.