Patronat medialny


 

Trwają dyskusje na temat kształtu kontraktu na walkę pomiędzy Anthonym Joshuą (24-3, 22 KO) i Tysonem Furym (31-0-1, 23 KO). Eddie Hearn potwierdził, że umowa wkrótce może zostać podpisana, jednak przed oficjalnym ogłoszenie pojedynku trzeba wykonać jeszcze sporo pracy.

- Ścigamy się z czasem, ale obie strony pracują i nikt nie szuka sposobu na zablokowanie tego pomysłu. Wczoraj odbyliśmy naprawdę produktywne spotkanie, w trakcie którego udało się sporo ustalić. W zasadzie nie mamy niczego nowego do powiedzenia. Otrzymaliśmy kontrakt, który nie był idealny, ale wspólnie go poprawiliśmy i jesteśmy w lepszym miejscu niż kilka dni temu - powiedział szef Matchroom Boxing.

- Wciąż nie mamy porozumienia z naszymi partnerami telewizyjnymi. Jeszcze długa droga przed nami, ale wszyscy pracują, aby ta walka mogła się odbyć w tym roku. Joshua na pewno zaboksuje w grudniu, ale mamy nadzieję, że jego rywalem będzie Fury - dodał Hearn.

Do walki Joshua - Fury ma dojść 3 grudnia na gali w Cardiff. Wydarzenie ma być pokazywane w systemie Pay-Per-View w Stanach Zjednoczonych oraz na Wyspach Brytyjskich.