Patronat medialny


 

Eddie Hearn zdradził, że Anthony Joshua (24-3, 22 KO) w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy ma stoczyć kilka pojedynków w różnych częściach świata. Powrót Brytyjczyka na ring planowany jest na grudzień, a w gronie potencjalnych rywali wymienia się m.in. Otto Wallina.

- Mamy teraz pełną swobodę, nie ograniczają nas terminy żadnej federacji. Joshua może wrócić na ring w grudniu, wtedy mamy dla niego termin, ale to zależy tylko od niego. Jeśli będzie potrzebował więcej czasu, to go dostanie i stoczy kolejny pojedynek w przyszłym roku - mówi Hearn.

- Chcę jego walk w Chinach, Australii, Londynie, Stanach Zjednoczonych i państwach Arabskich. On jest globalną gwiazdą i teraz ma swobodę, żeby toczyć pojedynki na całym świecie. Oczywiście nasz plan zakłada, że po kilku wygranych, Anthony znowu będzie mistrzem świata - dodaje szef grupy Matchroom Boxing.

Anthony Joshua w dwóch ostatnich występach przegrał z Oleksandrem Usykiem. Do kolejnego występu Brytyjczyk dalej ma trenować pod skrzydłami Roberta Garcii, jednak obóz treningowy ma odbyć się w całości na terenie Stanów Zjednoczonych.