onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) stwierdził w rozmowie z amerykańskimi dziennikarzami, że gotów byłby znów zgodzić się na walkę z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Do starcia AJ-a z "Big Baby" miało dojść 1 czerwca, jednak Amerykanin wpadł na dopingu i zastąpił go Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO), który niespodziewanie zdetronizował czempiona wagi ciężkiej federacji WBA, WBO i IBF.

- Miller dostał wtedy wielką szansę, to mógł być jego czas. Trzeba być jednak cały czas czystym. Trzeba być w tym sporcie w porządku, bo ludzie, którzy są, dostają swoją szansę w odpowiednim czasie - powiedział Joshua.

- Mógłbym jeszcze raz zgodzić się na walkę z nim, ale czy to warte mojego czasu? To jest pytanie! - zaznaczył Joshua, który 7 grudnia postara się odzyskać w rewanżu z Ruizem utracone trzy miesiące temu pasy.

Jarrell Miller w wyniku wpadki dopingowej został zdyskwalifikowany na pół roku. Zawieszenie Amerykanina kończy się 22 września. Mówi się, że "Big Baby" po odzyskaniu licencji podpisze kontrakt promotorski z grupą Top Rank.