onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 W poniedziałek nastąpić ma oficjalne ogłoszenie walki mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) z niepokonanym Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) - podał Dan Rafael z ESPN, powołując się na dobrze poinformowane źródła.

Obozy pięściarzy podobno jeszcze nie ustaliły ostatecznych warunków organizacji pojedynku, jednak wszystkie kluczowe kwestie zostały już rozstrzygnięte.

Do starcia Joshuy z Millerem dojść ma 1 czerwca w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Dla brytyjskiego mistrz będzie to zawodowy debiut za Oceanem. Walkę pokaże w Stanach Zjednoczonych platforma streamingowa DAZN. Gaża AJ-a wynieść ma ponad 32 miliony dolarów.

Komentarze   

-4 #1 Marcin P 2019-02-09 17:53
Ciągle piszecie ile zarobi Joshua a nic o finansach Millera czyli rozumiem ze on walczy za darmo no bo jak tak można pisać katastrofa...
+1 #2 Pawel Przedlacki 2019-02-09 18:12
Marcinie! Pretensja do redakcji , ze nie pisze o zarobkach Millera to brzmi jak pretensja do garbatego, ze ma proste dzieci. Zrodla piszace o sporcie a w szczegolnosci o boksie po prostu tego nie podaja, to skad redakcja ma wziac takie informacje? Pan redaktor ma zadzwonic do Hearna i zapytac: " hej Edek, ile dajesz Millerowi za obicie geby?" Szanujacy sie portal zamieszcza sprawdzone informacje, a jak nawet puszcza baka to stara sie ubezpieczac piszac, ze cos fiolkami pachnie.
#3 JanekzBogdanca 2019-02-10 20:28
Chetnie Black Polska w ringu zobacze z Antkiem i bede mu tez kibicowac

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze