onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Eddie Hearn, promotor mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), oświadczył w rozmowie z Boxing News, że Tyson Fury, Deontay Wilder i Dillian Whyte mają 10 dni na rozważenie przedstawionych im ofert walki z AJ-em 13 kwietnia na stadionie Wembley.

- Każdy z nich może usiąść i podpisać kontakt i wszystko będzie załatwione - dodał szef Matchroom Boxing. - Jeśli jednak nie są zainteresowani pojedynkiem, to niech powiedzą o tym publicznie. 

- Wszyscy tylko gadają, że chcą boksować z Joshuą, ale zapominają dodać dopisku "jeśli dać mi furę kasy". Tu w końcu chodzi o pieniądze, o wypłatę czy o wywalczenie trzech mistrzowskich pasów? - zapytał retorycznie Hearn, który wobec braku rywala dla swojego czempiona z dnia na dzień wydaje się być w coraz trudniejszej sytuacji.

Póki co do oferty Hearna publicznie odniósł się tylko Dillian Whyte, uznając ją za bardzo słabą finansowo. Tyson Fury i Deontay Wilder sprawy nie komentują, a ich obozy negocjują warunki walki rewanżowej za zakończone remisem grudniowe starcie.

Komentarze   

#1 EddieBoy 2019-01-15 15:23
Ortiz pewno z chęcią by zwalczył, nawet za mniejszą gażę; )
-1 #2 Dnicki1984 2019-01-15 17:13
Za duże ryzyko, Miller dużo lepsza opcja!.
#3 MadalonE 2019-01-15 18:41
Jak Tyson i Wilder oleja Antka do tego Whyte w co watpie ale mozliwe to bardzo mu wtedy współczuje bo w sumie kazdy z zawodnikow chce walczyc ale to promotorzy decyduja kto co i jak, za ile. Wiec na miejscu Antka wlasciwie proponuje mu znokałtować Eddiego na przetarcie...po dłogi, w domu czy gdzies tam.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze