onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Przy okazji nagrywania programu Gloves Are Off reklamującego walkę o trzy pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) i Josephem Parkerem (24-0, 18 KO) powrócił temat "szklanej szczęki" Brytyjczyka. Obóz Parkera od wielu tygodni przekonywał, że AJ jest mało odporny na ciosy i skończy pojedynek na deskach.

- On twierdzi, że mam słabą szczękę, chcę zobaczyć, jaką on dysponuje siłą - powiedział Joshua, siedząc twarzą w twarz z rywalem. - Nie sądzę, by on miał siły na tyle, by wysadzić w powietrze moją szczękę i mnie znokautować. 

- Uwierz mi, mam tę siłę - odparł niepokonany Nowozelandczyk, patrząc prosto w oczy czempionowi z Wysp.

- Znokautujesz mnie? - pociągnął temat Joshua. - Oczywiście, że tak - brzmiała odpowiedź pewnego siebie Parkera. 

Pojedynek Anthony'ego Joshu z Josephem Parkerem, którego stawką będą pasy mistrzowskie tytuły federacji WBA, WBO i IBF, odbędzie się 31 marca w Cardiff. Transmisja w TVP Sport.

Komentarze   

-1 #1 BlackDog 2018-03-13 14:51
Zarówno 3 bochaterowie gali na Narodowym czyli Wach, Izu i Szpila mają jeszcze szanse załapać się na walkę z Joshuą lub Wilderem. Ale już 29 maja muszą pokazać się z dobrej strony z solidnymi rywalami. Walka majowa nie wystarczy by przekonać promotorów mistrzów do walki. To tylko przystanek. Potrzeba 2-3 solidnych wygranych ale dla conajmniej jednego z nich jest to możliwe.
-1 #2 BlackDog 2018-03-13 14:53
Nie wierzę by Wach, który walczył z czołówką a nawet dwoma legendami (Kliczko, Povetkin) i ani razu nie leżał na deskach nie miał szans na drugiego title shota. Mariusz na dobrą sprawę zasługuje bardziej niż nawet Gołota.
+1 #3 trint 2018-03-13 19:38
parker to waciak

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze