onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Matteo Modugno (20-0, 11 KO) jest jednym ze sparingpartnerów Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) przed walką o mistrzowskie pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej z Josephem Parkerem. 30-letni Włoch jest pod wrażeniem formy Brytyjczyka.

- Nie znam zawodnika, który pracuje tak ciężko jak on. Na sali treningowej Joshua praktycznie nie odzywa się, skupia się wyłącznie na pracy i to przynosi efekty. On ciągle chce się uczyć i rozwijać - mówi Modugno.

- Po takich sparingach dowiadujesz się wiele o sobie. Joshua jest w świetnej formie, jestem pod wrażeniem jego charakteru i tego jak codziennie nad sobą pracuje. Obserwując go z bliska łatwo zrozumieć, dlaczego on jest mistrzem świata - przekonuje Włoch.

Do pojedynku Joshuy z Parkerem dojdzie 31 marca w Cardiff. Polscy kibice zobaczą tę walkę w TVP Sport.

Komentarze   

+5 #1 MLJ 2018-03-13 08:45
Standardowa gadka sparingpartneró w, choć można uwierzyć nie tylko na słowo że AJ zasuwa. To facet którego sport jest całym życiem, to atleta pełną gębą i za to między innymi go szanuje :-)
+2 #2 Hezychasta 2018-03-13 11:24
Dokładnie. Przecież nikt nie będzie kąsał ręki, która go karmi.
#3 Herszt 2018-03-13 14:45
Bez przesady, niektórzy mogą być serio pod wrażeniem roboty Joshuy.
Jak wielu bokserów, między walkami się zapuszcza, a Joshua jest zawsze w formie, mało tego on np w porównaniu do niższych wag musi dużo czasu i treningu poświęcić dla swojej muskulatury.
Niektórzy są po prostu robotami(jak Kliczko), tam gdzie wielu w połowie by się poddało tam z zaciśniętymi zębami idą tacy właśnie ludzi jak Kliczko czy Joshua.
Widzieć tyle dynamiki i taką siłę u 110 kg chłopa na pewno robi wrażenie.
+1 #4 Hezychasta 2018-03-13 16:46
@Herszt, tak ale w taki sposób to się wyraża każdy sparingpartner o swoich partnerach. Nie ważne kto to jest, to każdy jest pod wrażeniem, jest super i w ogóle. Więc tak naprawdę, o ile się nie chce z portalu zrobić bokserskiego pudelka to nie ma sensu zamieszczać takich informacji, bo praktycznie prawie zawsze każdy mówi to samo, z kim by nie sparował.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze