Patronat medialny


 


Whyte i Powietkin w ringu o godz. 23.15

Ograniczenia w podróżowaniu, które zostały nałożone przez władze Wielkiej Brytanii zmusiły Eddiego Hearna do zmiany miejsca oraz lokalizacji walki rewanżowej  Aleksandra Powietkina (36-2-1, 25 KO) z Dillianem Whytem (27-2, 18 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice 27 marca w Gibraltarze, a ich drugi pojedynek będą mogli obejrzeć na żywo kibice.

- Jest szansa, że walka odbędzie się na stadionie. Mamy a miejscu trzy możliwe lokalizacje, wkrótce podejmiemy decyzję w tej sprawie. Jeszce nie wiemy ilu kibiców będzie mogło obejrzeć to na żywo. Wkrótce podamy informację na temat biletów. Organizowaliśmy w Gibraltarze już kilka wydarzeń sportowych w innych dyscyplinach. Mamy dobre doświadczenia z tym krajem - mówi Hearn.

- Wszyscy brytyjscy pięściarze zbiorą się w Londynie. Tutaj przejdziemy pierwsze testy i kwarantannę. Później polecimy prywatnym samolotem Matchroom do Gibraltaru. Na miejscu również czeka nas test i kwarantanna. To będzie nowe doświadczenie - tłumaczy brytyjski promotor.

Wydarzenie będzie na Wyspach Brytyjskich pokazywane w systemie Pay-Per-View. Do pierwszej walki pięściarzy doszło w sierpniu. Rosjanin znokautował Anglika, pomimo że wcześniej sam dwukrotnie był liczony.