Jason EstradaDobrze znany polskim kibicom Jason Estrada (16-4, 4 KO) przegrał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie z Franklinem Lawrencem (14-2-2, 9 KO) na gali w Nowym Jorku. Do momentu przerwania pojedynku Lawrence prowadził na wszystkich kartach punktowych.

Po raz pierwszy Estrada znalazł się w tarapatach i ugięły mu się kolana po przyjęciu serii ciosów w trzeciej rundzie. Doświadczenie i gibkość byłego rywala Tomasza Adamka sprawiły jednak, że przetrwał ciężkie chwile. Kolejny raz Estrada zachwiał się na nogach w ósmej rundzie, a po zainkasowaniu lewego sierpowego oraz podbródkowego, pięściarzowi z Rhode Island pękł łuk brwiowy.

Koniec rywalizacji nastąpił w dziesiątym starciu, kiedy to już wycieńczony Estrada przyjmował coraz więcej czystych uderzeń, a po kolejnej akcji Lawrenc'a przypierającej Estradą do lin, sędzia zdecydował się przerwać rywalizację. Dla Estrady była to pierwsza walka od czasu porażki z "Góralem".