Patronat medialny


 


Whyte stawia na Chisorę w walce z Usykiem

Tony Bellew był w ringu z Oleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO) i doskonale wie, co czeka Derecka Chisorę (32-9, 23 KO) 31 października. "Bombardier" z Liverpoolu wspiera swojego rodaka, jednak podkreśla, że stanie on przed ogromnym wyzwaniem.

- Kibicuję Dereckowi, służę mu radą, ale uwierzcie mi, 31-go nie będą mógł mu pomóc. Będzie musiał poradzić sobie sam - mówi Bellew.

- Usyk to chyba najbardziej unikany pięściarz świata, jest niesamowity! Ale jeśli ktokolwiek może sprawić sensację, będąc przyparty do muru, to właśnie Chisora! Mam nadzieję, że uda mu się trafić tym jednym potężnym prawym, ale będzie bardzo trudno - ocenia były czempion a obecnie ekspert stacji Sky Sports, który sam przegrał z Usykiem przed czasem. 

Oleksandr Usyk wyjdzie do ringu z Dereckiem Chisorą jako obowiązkowy pretendent do pasa WBO kategorii ciężkiej należącego do Anthony'ego Joshuy. Konfrontacja z ofensywnie boksującym "Del Boyem" będzie dla byłego czempiona kategorii junior ciężkiej pierwszym poważnym testem w królewskiej dywizji.