Patronat medialny


 


Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) planuje w ciągu najbliższych miesięcy powrócić a ring po grudniowej porażce w walce o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej z Anthonym Joshuą. Spekuluje się, że nowym trenerem Meksykanina mógłby być Teddy Atlas, jednak słynny szkoleniowiec i bokserski ekspert ESPN twierdzi, że póki co nie ma w tej sprawie do przekazania żadnych konkretów.

- Na nic się jeszcze nie zgodziłem, powiedziałem mu tylko, że jeśli traktuje to poważnie, to niech przyleci do Nowego Jorku i spędzi ze mną kilka dni - powiedział Atlas na antenie SiriusXM. - W tym czasie przyjrzałbym się mu, zobaczył, czy można go czegoś nauczyć i poznał jego podejście do treningów.

- Z dzieciakami takimi jak Ruiz jest trochę jak z narkomanami. Nie jest tajemnicą, że on ma kłopoty z jedzeniem. Jak można sobie z tym poradzić? Trzeba go wyrwać z obecnego otoczenia - ocenie Teddy Atlas.

W ostatnich dniach pojawiły się spekulacje, że kolejnym rywalem Ruiza Jr mógłby być Charles Martin (28-2-1, 25 KO), a stawką pojedynku status obowiązkowego challengera IBF.