onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 27 października na gali w Sofii ma dojść do walki Kubrata Pulewa (25-1, 13 KO) z Hughie Furym (21-1, 11 KO). Taką wiadomość przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych bułgarski pięściarz.

Pojedynek wyłoni oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF. Przetarg mający wyłonić organizatora tej walki został miał się odbyć dzisiaj, ale został przesunięty o tydzień, a informacje Pulewa mogłyby sugerować, że obozy pięściarzy osiągnęły porozumienie.

Pulew ostatni raz boksował w kwietniu ubiegłego roku, wygrywając na punkty z Kevinem Johnsonem. Fury ostatnią walkę stoczył w maju i był to jego powrót na ring po ubiegłorocznej porażce z rąk Josepha Parkera.

Komentarze   

-1 #1 pablosek97 2018-08-09 17:41
Pulev. Koncz wasc wstydu oszczedz nam!! Nikt nie chce z Toba walczyc za ochlapy w Bulgarii, nikomu nic nie dajesz bo w rankingach Cie nie ma, od przegranej z kliczka obite same leszcze i emeryci. Tragedia. Bokser, ktory mialby szanse z czolowka nie podejmuje zadnych wyzwan sportowych tylko czeka na kasowa walke o pas i sprzedanie rekordu.
+1 #2 Hezychasta 2018-08-09 18:45
Wątpię aby Hughie poleciał walczyć na terenie bułgarskiej mafii bokserskiej. Aczkolwiek sam taki pojedynek bym sobie obejrzał pomiędzy Anglikiem a Bułgarem.
#3 kapitanbomba 2018-08-10 01:03
Mam nadzieję że Pulew doczłapie się do AJ bo wypłata życia przeszła mu sprzed nosa przez kontuzję.
Młody Fury musiał dostać parę groszy że się zgodził na taką walkę. A Worren też ostatnio odważnie.
Furych może stracić na wjazdówkach, do tego Sunders.No ciekawie może być.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze