onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Gerald Washington (19-2-1, 12 KO) pokonał jednogłośnie na punkty z Johna Wesleya Nofire'a (20-2, 16 KO) na gali Premier Boxing Champions w Lancaster. Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 98-91 oraz dwukrotnie 97-92 dla pięściarza, który w ten sposób powrócił na ring po porażkach z Deontayem Wilderem i Jarrellem Millerem.

Podczas tej samej gali były pretendent do mistrzowskiego pasa wagi junior ciężkiej Michael Hunter stoczył swoją drugą walkę w kategorii ciężkiej i znokautował w piątej rundzie Iago Kiladze. Gruzin w styczniu przegrał także przed czasem z Adamem Kownackim.

W Lancaster wrócił także między liny Travis Kaufman, który wygrał niejednogłośnie na punkty ze Scottem Alexandrem. Dla Kauffmana był to pierwszy występ od ubiegłorocznej porażki z Amirem Mansourem.

Komentarze   

#1 Curtis 2018-06-11 11:10
Kownackiego bym z chęcią obejrzał z Kauffmanem. Mogłaby być niezła bitka w ringu, ale Adaś w końcowych rundach by go mógł stłamsić i odebrać chęć do dalszej walki. Skalp bardzo cenny i jak najbardziej w zasięgu Polaka.
#2 Lotnik 2018-06-11 14:15
Nie spodziewałem się po Hunterze nokautu na Kiladze, a tu niespodzianka. Trzech zostaje w grze. Zobaczymy co dalej z nimi.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze