Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Bokserska walka Aleksander Powietkin - Bermane Stiverne o tymczasowe mistrzostwo WBC w wadze ciężkiej to najważniejsze wydarzenie nadchodzącego weekendu. Relacje będzie można oglądać NA ŻYWO w telewizyjnym kanale Eleven Sports lub online za pośrednictwem internetowego serwisu elevensports.pl dostępnego także dzięki aplikacji ELEVEN SPORTS na tablety i smartfony.

W związku z tym mamy dla Was konkurs z nagrodami ufundowanymi przez ELEVEN SPORTS. W komentarzach pod artykułem wystarczy wytypować wynik starcia Powietkina ze Stivernem. Konkurs trwa do piątku do godz. 10.00.

Autorzy trzech wylosowanych komentarzy otrzymają kod umożliwiający bezpłatny dostęp do serwisu elevensports.pl przez trzy dni (72 godziny). Dzięki niemu można obejrzeć online m.in. transmisję gali bokserskiej z Jekaterynburga, podczas której walką wieczoru będzie starcie Aleksandra Powietkina z Bermane’em Stiverne’em o tymczasowy pas mistrza świata WBC wagi ciężkiej. Relacja rozpoczyna się w sobotę 17 grudnia o 17.00 w Eleven Sports oraz w elevensports.pl.