Patronat medialny


 

Eddie Hearn, promotor mistrza świata IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) uspokaja kibiców, którzy już stracili nadzieję na zakontraktowanie walki Brytyjczyka z Władimirem Kliczko (64-4, 53 KO). Szef grupy Matchroom Boxing przekonuje, że planowany na 10 gudnia pojedynek Anglika z Ukraińcem jest cały czas bardzo prawdopodobny.
 
- To prawda, że mamy teraz problem z pasem WBA, ale postaramy się to jak najszybciej rozwiązać. Nie wiem, może Kliczko nie chce walczyć z Joshuą, a może po prostu bardzo chce walczyć o pas WBA? Nie mam pojęcia, czemu tak się uparli na ten tytuł, ale postaramy się rozwiązać wszystkie problemy. Musimy to zrobić do końca tygodnia - przekonuje Hearn.
 
- Dzisiaj założyłem jeden z moich najlepszych garniturów, spojrzałem w lustro i powiedziałem sobie, że przede mną sporo pracy. I właśnie się za nią zabieram. Nie panikujcie, wykonamy swoją pracę i doprowadzimy do tej walki, tak jak robimy to zawsze - mówi największy gracz na europejskim rynku bokserskim.
 
O możliwej walce Joshuy z Kliczką mówi się już od kilku tygodni. Stawką pojedynku na pewno będą pasy IBF i IBO wagi ciężkiej.