Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Alex MazikinZnany polskim kibicom z walki z Andrzejem Wawrzykiem Alex Mazikin (16-5-2, 3 KO) zwyciężył w drugim mini-turnieju ciężkich "Bigger' Better", ktory rozegrano wczorajszego wieczoru na Cyprze.

Srebrny medalista mistrzostw świata amatorów z 2001 roku pokonał w finale po wyrównanej walce często ostatnio goszczącego w Polsce w roli sparingpartnera Jewgienija Orłowa (13-8-1, 8 KO). Sędziowie po trzech rundach punktowali ten pojedynek 30-28, 29-28, 29-18.

W cypryjskim turnieju startował także polski zawodnik K-1 Tomasz Sarara (1-1, 0 KO). Fighter z Krakowa, który do występu w "Bigger's Better" przygotowywał się, między innymi sparując z Mariuszem Wachem, w ćwierćfinale zwyciężył innego "kopacza" Christosa Nikolau (0-1, 0 KO), jednak w półfinale okazał się zdaniem sędziów gorszy od Orłowa (Aleksiej Sukaczew z boxingscene.com punktował dla Sarary).