Patronat medialny


 


KliczkoJak ciężko jest zachować wrażenie bycia zwykłym człowiekiem, gdy jest się mistrzem świata wagi ciężkiej? Bardzo - wystarczy zapytać Władymira Kliczkę, posiadacza pasów WBO oraz IBF, który na randki ze swoją amerykańską dziewczyną woli umawiać się w Europie.  Ukryć się tym trudniej, że dziewczyna nazywa się Hayden Panettiere i jest nową, podobno bardzo utalentowaną, gwiazdeczką Hollywoodu...

Hayden ma 150 wzrostu czyli 50 centymetrów mniej niż Władymir. W Stanach nie ma jednak wątpliwości, kto jest bardziej rozpoznawalny. Kiedy Panettiere i Kliczko wybierają się do klubu,  21-letnia dziewczyna na wszelki wypadek, gdyby ktoś nie wiedział kim jest jej chłopak, bierze ze sobą ochroniarzy, mimo, że pół kroku za nią jest 34-letni Władymir.

Para poznała się na grudniowym przyjęciu w Nowym Jorku; podobno dziewczyna, która stała się sławna dzięki  serialowi telewizyjnemu NBC "Heroes" i będzie występować  w najnowszej horrorowej produkcji "Scream 4", natychmiast polubiła Ukraińca i boks. "Nie zauważamy róznicy wzrostu. Jest wiele takich par, które bez przerwy się do siebie przytulają, ale ponieważ on jest o tyle wyższy, muszę zrobić krok w tył, żeby normalnie porozmawiać, bo inaczej ciągle bolałyby mnie szyja" - mówi Panettiere.

Dla aktorki facynujący jest także fakt, że może mieć wreszcie chłopaka-sportowca.  "Nigdy nie miałam chłopaka-sportowca. To bardzo ekscytujące mieć u boku kogoś tak atletycznego. Ale tak naprawdę jestem zauroczona jego inteligencją". Na razie musi jej to wystarczyć bo - pomimo jej nieustannych próśb  - mistrz świata nie chce uczyć jej boksu. "Powiedział mi tylko, żebym nikogo nie biła zamkniętą pięścią, bo na pewno popękają mi kości. Nie chce nawet słyszeć o jakichś lekcjach boksu" - mówi aktorka.

Władymir jak do tej pory robi wszystko, by zbyt często nie pokazywać się z Hayden w Stanach.  Dziewczyna nie ma też problemu, by towarzyszyć zarówno jemu, jak starszemu bratu  Witalijowi podczas walk dwóch najlepszych "ciężkich" świata.  Z Władymirem chodziła po słynnym monachijskim Oktoberfest, gdzie Ukrainiec w bawarskim stroju prezentował się równie dobrze, jak Amerykanka na ostatniej walce jego brata w prowokacyjnym mini...

Przemek Garczarczyk, ASInfo


alt

alt

alt{jcomments on}